Zhejiang Wizplus Smart Equipment Ltd.
Otthon / Hírek / Ipari hírek / Melyik hidraulikus felvonó illik az Ön műhelyéhez?

Ipari hírek

Melyik hidraulikus felvonó illik az Ön műhelyéhez?

Hidraulikus emelő A rendszerek a folyadékenergia-elveket használják ki, hogy szabályozott függőleges mozgást érjenek el nagy erőtöbbszörözés mellett. Ez a műszaki vizsgálat kiterjed a mérnöki alapokra, az alkalmazás-specifikus konfigurációkra és a gyártási minőségi szabványokra, amelyek elengedhetetlenek a B2B beszerzésekhez az autóipari, ipari és logisztikai ágazatokban.

Folyadékenergia-mérnöki alapok

Pascal-elv az emelési mechanizmusokban

A hidraulikus rendszerek nyomásátvitellel működnek zárt folyadékon keresztül. Az erőnövekedés megegyezik a dugattyúfelületek arányával, lehetővé téve a kompakt hajtóművek számára, hogy jelentős emelőképességet hozzanak létre. A rendszer nyomása általában 15-25 MPa (2200-3600 psi) ipari alkalmazások esetén.

Hidraulikus és mechanikus rendszerek:

Paraméter Hidraulikus hajtás Mechanikus csavarhajtás Pneumatikus hajtás
Erősűrűség Nagyon magas (25 MPa) Közepes (mechanikai előny) Alacsony (max. 0,7 MPa)
Pozícionálási pontosság ±0,5 mm (szervoszelepekkel) ±0,1 mm (golyós csavar) ±2,0 mm (összenyomhatóság)
Sebességszabályozás Végtelen, sima Diszkrét lépések vagy változók Gyors, kevésbé irányítható
Túlterhelés elleni védelem Nyomáshatároló szelepek Mechanikus tengelykapcsolók Nyomásszabályozók
Hatékonyság 75-85% 60-70% 20-30%
Karbantartási intervallum 2000 óra (folyadékcsere) 5000 óra (kenés) 1000 óra (szárító szolgáltatás)

Hidraulikus áramkör-architektúra

A modern felvonók zárt központú terhelésérzékelő rendszereket alkalmaznak az energiahatékonyság érdekében. A változtatható lökettérfogatú dugattyús szivattyúk az igényekhez igazítják az áramlást, így 30-40%-kal csökkentik a hőtermelést és az energiafogyasztást az állandó térfogatú rendszerekhez képest.

Hidraulikus emelő autójavító műhely számára

Hidraulikus emelő autójavító műhelybe Az alkalmazások speciális konfigurációkat igényelnek a szervizmező elrendezése és a jármű átviteli követelményei alapján. A bejegyzések kiválasztása meghatározza a hozzáférhetőséget és a munkafolyamat hatékonyságát.

Hydraulic lift

Kétállásos vs. négypostás mérnöki munka

A kétoszlopos kialakítások állítható lengőkarokat használnak a kerékmentes hozzáférés érdekében, ami a jármű súlypontjának pontos pozícionálását igényli. A négyoszlopos konfigurációk integrált futópályákkal támogatják a ráhajtást, lehetővé téve a kerékbeállítási szolgáltatásokat.

Gépjármű emelő műszaki adatok:

Konfiguráció Kétoszlopos szimmetrikus Kétoszlopos aszimmetrikus Négyposta
Névleges kapacitás (kg) 3000-4000 3000-4500 3.500-12.000
Emelési magasság (mm) 1.800-2.000 1.900-2.100 1700-2500
Csavarszélesség követelmény (mm) 3.400-3.800 3.200-3.600 3000-3500
Betonvastagság (mm) 200 (min. 3000 psi) 200 (min. 3000 psi) 150 (padlóra szerelt)
Elsődleges alkalmazás Általános javítás, gumiszerviz Karosszéria, ajtó bejárat Beállítás, nehéz teherautók
Telepítési idő (óra) 6-8 6-8 4-6

Terheléseloszlás elemzése

A jármű elhelyezése befolyásolja az oszlop terhelését. Az aszimmetrikus kar konfigurációk 30%-kal hátrafelé helyezik el a járművet, javítva az ajtók távolságát, de ellenőrizni kell, hogy egyetlen oszlopnál sem lépték túl a névleges kapacitás 85%-át.

Hordozható hidraulikus felvonó garázshoz

Hordozható hidraulikus emelő garázsba Az alkalmazások kezelik a helyszűkösséget és a több járműre kiterjedő rugalmasságot. A mobilitási tervezésnek egyensúlyban kell lennie a szállíthatóság és a terhelés alatti stabilitás között.

Mobilitási rendszer tervezése

A hordozható egységek integrált görgőket (200 mm átmérőjű, poliuretán kerekek, 500 kg dinamikus terhelés) használnak mechanikus lehajtható stabilizátorokkal. A görgő visszahúzásának és az emelő kioldásának egymás után kell történnie az instabilitás elkerülése érdekében.

Hordozható felvonó műszaki paraméterei:

Specifikáció Mini emelő (pneumatikus/hidraulikus) Közepesen emelkedő olló Teljes magasságú hordozható
Kapacitás (kg) 2500 2800-3000 3000-3500
Emelési magasság (mm) 600-800 1000-1200 1.800-2.000
Egységsúly (kg) 150-200 350-450 800-1200
Teljesítményigény Bolti levegő (0,6 MPa) vagy 220V 220V egyfázisú 380V háromfázisú
Beállítási idő (perc) 5-10 15-20 30-45
Stabilizátor lábnyom (mm) 2000 × 1800 2400 × 2000 3000 × 2800

Stabilitás-ellenőrzési protokollok

A hordozható felvonókhoz az ANSI/ALI ALCTV-2017 szerinti borulási teszt szükséges. A stabilitási ráhagyás megköveteli, hogy az egység ellenálljon a felborulási nyomatéknak, amikor 150%-os kapacitásra van megterhelve, miközben a platform teljesen ki van húzva és az emelőkosár szélén van középen.

Hidraulikus emelőasztal raktárhoz

Hidraulikus emelőasztal raktárba A telepítések optimalizálják az ergonómikus anyagkezelést, csökkentve a munkavállalók sérülésének kockázatát, miközben növelik a teljesítmény hatékonyságát. A függőleges mozgástartomány és a platform méretei meghatározzák az alkalmazás alkalmasságát.

Anyagmozgatás optimalizálása

Az emelőasztalok kiküszöbölik a hajlítási és emelési sérüléseket azáltal, hogy a terheket optimális munkamagasságra helyezik (általában 750-950 mm álló műveleteknél, 650-750 mm ülő munkánál). A szállítószalagos rendszerekkel való integráció precíz magasság-illesztést igényel (±5 mm).

Intelligens logisztikai berendezéssorozatunk megfelel ezeknek a követelményeknek, amelyeket széles körben alkalmaznak az ipari és kereskedelmi logisztika területén. A platform konfigurációk szabványos raklapméreteket (1200 × 1000 mm) alkalmaznak, 2000-4000 kg-os teherbírással.

Üzemi ciklus szempontjai

A raktári alkalmazások nagy ciklusú tartósságot követelnek meg. A szabványos üzem (8 ciklus/óra) egyszeres működésű, gravitációs süllyedésű hengereket használ. A nagy igénybevételű alkalmazásokhoz (20 ciklus/óra) kettős működésű hengerekre van szükség motoros süllyesztővel és olajhűtővel a hőterhelés kezelésére.

Nagy teherbírású hidraulikus felvonó gyártója

Kiválasztása a nagy teherbírású hidraulikus emelőgyártó megköveteli a szerkezeti mérnöki képességek, a hegesztői képesítések és a minőségirányítási rendszerek ellenőrzését. A teherhordó szerkezetek szigorú gyártási szabványokat követelnek meg.

Acélszerkezeti tervezés

A nagy teherbírású platformok (5000 kg-os teherbírás) Q345B szerkezeti acélt (345 MPa folyáshatár) használnak dobozprofillal. A hegesztési eljárások az AWS D1.1 vagy az EN ISO 15614-1 szabványt követik, a kritikus kötések 100%-os ultrahangos vizsgálatával.

A Zhejiang Wizplus Smart Equipment Ltd.-t 2021-ben alapították, és a Deqing megye tartományi gazdasági és technológiai fejlesztési zónájában található, Huzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában. A cég területe 40 000 négyzetméter, beleértve a 20 000 négyzetméteres gyárat. Acélszerkezet gyárunk 20 méter magas, betonszerkezet gyárunk 11 méter magas, 50 tonnás és 16 tonnás darukkal felszerelt, kifejezetten nagyméretű fém szerkezeti elemek gyártására, ugyanakkor alkalmas különböző méretű fém szerkezeti elemek gyártására.

Nagy teherbírású gyártási előírások:

Összetevő Anyagminőség Gyártási módszer Minőségellenőrzés
Platform fedélzet Q345B, 6-8mm lemez Lézeres vágás, CNC hajlítás Méretellenőrzés ±1,0 mm
Ollós karok Q345B, téglalap alakú cső Robot hegesztés, stresszoldás UT vizsgálat, hegesztési profil
Hengeres hordók 27SiMn varrat nélküli cső Hónolás, krómozás Felületi érdesség Ra 0,4
Dugattyúrudak 45# acél, indukciósan edzett Kemény krómozás (25μm) Keménység 60-65 HRC
Zsanércsapok 40Cr, hűtve és temperálva CNC esztergálás, köszörülés Keménység 28-32 HRC mag

Tervezési és gyártási szakértelem

Tapasztalt tervező és gyártó csapatunk van olyan szakemberekkel, akik évtizedek óta elkötelezettek az iparág iránt. Ez egy berendezésgyártó vállalat, amely integrálja a kutatás-fejlesztést, a tervezést és a gyártást. A szerkezeti számítások a FEM 1.001 és az EN 1993 (Eurocode 3) szabványokat követik, a kritikus kötéseknél a feszültségkoncentrációkat a végeselem-elemzés hitelesíti.

Hidraulikus ollós emelő ipari használatra

Hidraulikus ollós emelő ipari használatra összekapcsolt paralelogramma mechanizmusokat alkalmaz a nagy stabilitású függőleges mozgás eléréséhez. Az olló geometriája határozza meg az emelési arányt és az erőszükségletet.

Ollós mechanizmus kinematika

Az ollós emelők több összekapcsolt áramszedőkart használnak. A mechanikai előny a kiterjesztéssel változik: a visszahúzott helyzet maximális erőt igényel (alacsony mechanikai előny), míg a nyújtott helyzet csökkentett nyomáson működik (nagy mechanikai előny).

Ollós konfiguráció elemzése:

Konfiguráció Egyetlen olló Dupla Olló Háromszoros olló
Emelési arány (behúzva: kinyújtva) 1:2,0 1:3,8 1:5,5
Maximális magasság (mm) 3000 6000 12 000
Platform mérete (tipikus) 1800 × 1000 2000 × 1200 2400 × 1500
Hengererő (visszahúzott, kN) 50-80 80-120 120-180
Oldalsó terhelhetőség (N) 500 (statikus) 300 (statikus) 200 (statikus)
Tipikus alkalmazás Műhely karbantartás Raktári komissiózás Légi telepítés

Légi munkaplatform integráció

Cégünk termékei egy sor professzionális high-tech berendezést fednek le, mint például a légi munkaállványok, az intelligens logisztika és az intelligens mezőgazdaság, amelyet széles körben alkalmaznak számos területen, mint például az építőipar, az ipari és kereskedelmi logisztika, a mezőgazdaság. A légi munkákhoz használható ollós emelők védőkorlátokat (1100 mm magasság), lábujjdeszkákat (150 mm) és vészsüllyesztő rendszereket tartalmaznak. Az emelőkosár szintezése megtartja a ±1,5°-os dőlést a teljes kinyújtás során.

Fejlett gyártási képességek

Gyártó berendezések és precízió

A gyártás minősége a berendezés kapacitásától és a folyamatirányítástól függ. A nagy teljesítményű lézervágás biztosítja a hegesztett szerelvények élminőségét, míg a robothegesztés megőrzi a konzisztenciát a gyártási tételek között.

A cég különféle csúcskategóriás gyártóberendezésekkel rendelkezik, köztük 12000 W-os nagy teljesítményű lézervágó gépekkel, 4000 W-os teljesen automatikus lézeres csővágó gépekkel, 300 tonnás CNC hajlítógépekkel, teljesen CNC intelligens csőhajlító gépekkel, hegesztőrobot összeszerelő sorral, CNC esztergagépekkel, nagyméretű intelligens festő összeszerelő sorral, nagyméretű műanyag festő berendezéssel, elektrofóliás fúrógéppel vagy festékszóróként, vagy festékszóróként. fokozott tesztelő berendezés és kísérleti központ különféle termékekhez és tartozékokhoz.

Gyártási folyamat specifikációi:

Folyamat Berendezés specifikáció Képesség Tolerancia
Lemezvágás 12 000W fiber laser 25 mm-es lágyacélig ±0,1 mm
Csővágás 4000 W-os automatikus lézer Φ20-Φ200mm, 6m hosszú ±0,15 mm
Hajlítás 300 tonnás CNC nyomófék 4000 mm hosszú, 12 mm vastag ±0,5°-os szög
Hegesztés Robotvonal (6 tengelyes) Folyamatos MIG/MAG ISO 5817 B osztály
Felületi kidolgozás Intelligens festési vonal Festék, porfesték, e-lakk 80-120μm vastagság

Tesztelési és érvényesítési infrastruktúra

Fokozott tesztelő berendezésünk és kísérleti központunk statikus terhelési teszteléssel (125%-os névleges kapacitás), dinamikus ciklussal (10 000 ciklus) és környezeti expozícióval (sópermet, hőmérséklet-ciklus) hitelesíti a termék teljesítményét.

Globális piaci jelenlét és támogatás

Nemzetközi forgalmazás és szolgáltatás

Az exportpiacok megkövetelik a regionális szabványoknak való megfelelést (CE-jelölés Európában, ANSI-jelölés Észak-Amerikában, AS Ausztráliában). A dokumentációs csomagok szerkezeti számításokat, hegesztési eljárásokat és anyagtanúsítványokat tartalmaznak.

A cég termékeit számos országba és régióba exportálják, például Európába, Amerikába, a Közel-Keletre és Délkelet-Ázsiába, és következetes elismerésben részesültek nemzetközi ügyfelektől. A társaság ugyanakkor aktívan fejleszti a hazai piacot, több száz forgalmazóval, teljes értékesítési és vevőszolgálati hálózattal rendelkezik.

Értékesítés utáni műszaki támogatás

Az átfogó szervizhálózatok biztosítják a pótalkatrészek rendelkezésre állását (10 éves kötelezettségvállalás a kritikus alkatrészekre), a műszaki dokumentációt és a helyszíni szerviztámogatást. A távoli diagnosztikai képességek lehetővé teszik a hibaelhárítást az IoT-kompatibilis hidraulikus megfigyelőrendszereken keresztül.

A vállalat mindig is ragaszkodott a professzionalizmus, az innováció, az integritás és a hatékonyság alapvető koncepcióihoz, aktívan reagált az olyan új fejlesztési koncepciókra, mint a zöld és az alacsony szén-dioxid-kibocsátás, ragaszkodott a villamosítás, környezetbarátabbá tétel és intelligencia terméktervezési koncepcióihoz, és átfogóan javította a vállalat termékeinek minőségét. Őszintén üdvözöljük a felhasználókat és barátokat itthon és külföldön, hogy meglátogassák a céget kommunikáció és együttműködés céljából. Elősegítsük a légimunka-ipar magas szintű fejlődését, és teremtsünk együtt egy szebb jövőt.

Gyakran Ismételt Kérdések

Hogyan történik a teherbírás ellenőrzése, és milyen biztonsági tényezők vonatkoznak a hidraulikus emelő tervezésére?

A névleges kapacitást statikus teszteléssel határozzák meg a névleges terhelés 125%-án (EN 1494 vagy ASME B30.1 szerint), majd dinamikus teszteléssel 110%-os névleges terhelés mellett a teljes menetciklusokon keresztül. A szerkezeti kialakítás 2,0-s biztonsági tényezőt tartalmaz az acél alkatrészek esetében (a folyáshatár alapja) és 3,0-t a hidraulikus hengereknél (felrobbanási nyomás alapján). Nagy teherbírású hidraulikus emelőgyártó a tanúsítás megköveteli, hogy harmadik fél tanúja legyen ezeknek a teszteknek. Tesztközpontunk a hengerek 100%-os nyomáspróbáját végzi 1,5-szeres üzemi nyomáson az összeszerelés előtt.

Milyen hidraulikafolyadék-specifikációk szükségesek, és milyen gyakran kell karbantartást végezni?

A szabványos alkalmazások ISO VG 46 hidraulikaolajat használnak, amelynek viszkozitási indexe >95. Alacsony hőmérsékletű környezetek (-20°C) VG 32-t igényelnek, míg a magas hőmérsékletű műveletek (>60°C környezeti hőmérséklet) esetén a VG 68 előnyös. A folyadékelemzést 2000 üzemóránként vagy évente kell elvégezni, ellenőrizni kell a részecskeszennyeződést (ISO 4406 18/16/13

Testreszabhatók-e a hidraulikus ollós emelők speciális ipari alkalmazásokhoz?

igen, hidraulikus ollós emelő ipari használatra A testreszabás magában foglalja a platform méreteit (6 m × 3 m-ig), a kapacitás növelését (20 000 kg-ig), speciális bevonatokat (rozsdamentes acél élelmiszer-feldolgozáshoz, robbanásbiztos a veszélyes területekhez) és integrációs funkciókat (görgős szállítószalagok, forgótányérok, billenő funkciók). A raktárautomatizáláshoz szükséges egyedi emelőasztalok tartalmazhatnak automatizált pozicionálást (±2 mm-es pontosság) és integrációt a WCS-szel (Warehouse Control Systems). Az egyedi tervek fejlesztési átfutási ideje a terv jóváhagyását követően 8-12 hét.

Milyen konkrét alapozási követelmények vonatkoznak az állandó hidraulikus emelőberendezésekre?

Kétoszlopos hidraulikus emelő autójavító műhelybe a telepítésekhez 200 mm-es minimális betonvastagság szükséges 3000 psi (20,7 MPa) nyomószilárdság mellett, 1%-os vasalással. A négyoszlopos felvonók felületre szerelt konfigurációkat alkalmazhatnak megfelelő padlóterheléssel (minimum 150 mm beton). A talaj teherbírása meghaladja a 150 kPa-t; a rossz talajviszonyok mérnöki alapozást igényelnek. A rögzítőcsavarokhoz (M16-M24, 8.8-as osztály) epoxigyanta beépítésre van szükség 100 mm-es minimális beágyazási mélységgel. A beszerelés utáni ellenőrzés magában foglalja a húzópróbát a csavar folyáshatárának 50%-ánál.

Hogyan tartják meg a hordozható hidraulikus emelők stabilitását állandó horgonyzás nélkül?

Hordozható hidraulikus emelő garázsba a stabilitás az alacsony súlypontú kialakításon és a kiterjesztett alapméreteken múlik. A stabilizátoremelők (csavaros vagy hidraulikus) közvetlenül a padlóra viszik a terhelést, megkerülve a görgőket az emelési műveletek során. A stabilitási számítások biztosítják, hogy a borulási nyomaték (terhelés × vízszintes távolság a középponttól) az ellenállási nyomaték 75%-a alatt maradjon (egységsúly × alapsugár). A reteszelő rendszerek megakadályozzák a felvonó működését, hacsak nincs minden stabilizátor teljesen kioldva és végálláskapcsolókkal megerősítve. A beton zúzódásának elkerülése érdekében a padló terhelése nem haladhatja meg a 3,5 MPa-t.

Hivatkozások

  • Amerikai Nemzeti Szabványügyi Intézet. (2019). ANSI/ALI ALCTV-2017 amerikai nemzeti szabvány az autóipari felvonókra – Biztonsági követelmények az építkezéshez, teszteléshez és érvényesítéshez . Chicago, IL: Automotive Lift Institute.
  • Európai Szabványügyi Bizottság. (2020). EN 1494:2000 A1:2008 Mobil vagy mozgatható emelők és a kapcsolódó emelőberendezések . Brüsszel: CEN.
  • Amerikai Gépészmérnökök Társasága. (2018). ASME B30.1-2018 emelők, ipari görgők, léggörgők és hidraulikus portálok . New York: ASME.
  • Nemzetközi Szabványügyi Szervezet. (2015). ISO 4413:2010 Hidraulikafolyadék teljesítmény – Általános szabályok és biztonsági követelmények a rendszerekre és alkatrészeikre . Genf: ISO.
  • Európai Szabványügyi Bizottság. (2005). EN 1993-1-1:2005 Eurocode 3: Acélszerkezetek tervezése – 1-1 rész: Általános szabályok és épületekre vonatkozó szabályok . Brüsszel: CEN.
  • Deutsche Gesetzliche Unfallversicherung. (2023). DGUV Információ 208-008: Hidraulikus felvonók – ellenőrzés és tesztelés . Berlin: DGUV.

FORRÓ HÍREK